StepONE

Zapewniając klubom fitness StepONE dynamiczną obecność cyfrową, zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy wciągającą stronę internetową na WordPressie, zawierającą etos marki i zapewniającą użytkownikom płynną podróż online do świata zdrowia i holistycznego samopoczucia.

StepONE: Rewolucjonizacja podróży fitness

StepONE jest liderem w branży fitness i wellness, zachęcając ludzi do rozpoczęcia spersonalizowanej ścieżki fitness dzięki sieci klubów fitness. Każdy klub jest wyjątkowo dostosowany do swojej społeczności, ale łączy go globalne zaangażowanie w zdrowie, energię i kompleksowe dobre samopoczucie. StepONE oferuje zmieniające życie doświadczenie fitness każdemu, kto przekroczy jego drzwi.

Cyfrowa transformacja w celu zwiększenia zaangażowania klientów

StepONE zdaje sobie sprawę, że interakcja cyfrowa ma kluczowe znaczenie dla dzisiejszej obsługi klienta. Powierzyli nam zadanie ożywienia ich etosu online. Stworzyliśmy dynamiczną stronę internetową, która ucieleśnia ducha StepONE, zapewniając angażujące wirtualne doświadczenie ich marki.

Zorientowana na użytkownika strona internetowa zbudowana na WordPressie

Korzystając z wszechstronnej platformy WordPress, stworzyliśmy stronę internetową, która łączy w sobie estetyczny urok z łatwością użytkowania. Witryna zawiera w sobie ducha StepONE, wyszczególniając wszystko, od harmonogramów zajęć i biografii trenerów po opcje członkostwa i lokalizacje siłowni. Żywy design strony i prosta nawigacja odzwierciedlają pozytywną atmosferę panującą w fizycznych klubach StepONE.

Projektowanie responsywne dla powszechnego dostępu

Zastosowany przez nas responsywny design zapewnia, że strona jest dostępna na różnych urządzeniach, zgodnie z misją StepONE, jaką jest promowanie dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Ta cyfrowa doskonałość umacnia status StepONE jako lidera branży fitness.

Sztuka cyfrowego opowiadania historii

Nasze przedsięwzięcie ze StepONE pokazuje wpływ ujednoliconego cyfrowego storytellingu. To miejsce, w którym technologia i kreatywność łączą się, aby wzmocnić narrację marki, wspierając głębszą więź ze społecznością.

Submit a project and
get a quote

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania.
Czytaj więcej