Żabka Polska

Nasz zespół z dumą opracował i utrzymywał zaawansowaną platformę intranetową Żabka Polska, która zapewnia płynną komunikację między centralą firmy a ponad 9 000 franczyzobiorców. Dzięki skomplikowanej integracji danych wdrożyliśmy narzędzia, które wykorzystują wiedzę do usprawnienia operacji, podkreślając dziedzictwo Żabki jako polskiego lidera w nowoczesnym handlu detalicznym typu convenience.

Żabka Polska: Potęga handlu detalicznego

W samym sercu kwitnącego polskiego handlu detalicznego znajduje się Żabka Polska. Z ponad ćwierćwieczną tradycją i siecią przekraczającą 9000 sklepów, Żabka codziennie obsługuje ogromną bazę klientów. Nasz zespół z dumą opracował i zarządza kluczową platformą intranetową. Narzędzie to jest kluczem do efektywnej działalności Żabki i jej czołowej pozycji w sektorze sklepów convenience.

Wspieranie płynnych połączeń

Naszym celem było uproszczenie komunikacji między zespołem korporacyjnym Żabka Polska a franczyzobiorcami. Nasze rozwiązanie? Opracowaliśmy zestaw prostych formularzy i raportów. Narzędzia te przekształcają złożone dane w jasne, przydatne informacje, pomagając firmie Żabka w podejmowaniu strategicznych decyzji.

Szkolenie na rzecz sukcesu

Co więcej, przejęliśmy wiodącą rolę w szkoleniu nowych franczyzobiorców. Nasze angażujące kursy i sesje praktyczne przygotowują ich do triumfu. W związku z tym nasze zaangażowanie w edukację pogłębiło nasze relacje z Żabka Polska, podkreślając kulturę ciągłego uczenia się.

Cyfrowe wsparcie dla najwyższej jakości usług

Dodatkowo nasz Intranet usprawnia obsługę klientów Żabka Polska, usprawniając działanie sklepów. Wspiera szybkie zakupy, różnorodne usługi i przyjazną kawiarnię Żabka. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać rozwój Żabki i utrzymać jej pozycję lidera w sektorze handlu detalicznego w Polsce.

Submit a project and
get a quote

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania.
Czytaj więcej