Flowst

Rewolucjonizując branżę rozrywkową, zaprojektowaliśmy solidny system Flowst, optymalizując zarówno mikrousługi zaplecza, jak i interfejs użytkownika. Dodatkowo, nasza integracja z WordPressem, w połączeniu z WooCommerce, stworzyła dynamiczną platformę e-commerce, uzupełnioną o nasze najnowocześniejsze kontrolery z obsługą IoT, wykorzystujące Amazon IoT Core.

Flowst: Usprawnienie działalności rozrywkowej

Flowst jest filarem w branży rozrywkowej, zapewniając optymalne działanie maszyn rozrywkowych w celu zwiększenia przychodów. Nawiązaliśmy współpracę z Flowst, aby zbudować złożony, ale płynny system, który jest sercem ich innowacyjnej usługi.

Pionierski projekt zaplecza

Nasi eksperci techniczni podjęli się zadania stworzenia wszechstronnej struktury zaplecza. Wykorzystali oni mikrousługi, aby uczynić system elastycznym, łatwo skalowalnym i prostym w utrzymaniu. Ta solidna podstawa pozwala Flowst skutecznie kontrolować szeroką sieć urządzeń rozrywkowych, znacznie poprawiając wydajność.

Tworzenie intuicyjnego doświadczenia użytkownika

Jeśli chodzi o front-end, naszym celem było ukształtowanie doświadczenia zorientowanego na użytkownika. Nasi programiści i projektanci pracowali razem, aby interakcje były naturalne, a informacje przejrzyste. Przekształciliśmy funkcje, takie jak konfigurowalne alerty i sterowanie maszynami, w podstawowe, przyjazne dla użytkownika narzędzia.

Ustanowienie silnej obecności online

Zbudowaliśmy również platformę internetową Flowst, angażującą witrynę WordPress, która podkreśla ich technologię i wkracza w przestrzeń e-commerce. Integrując WooCommerce, przekształciliśmy witrynę w dobrze prosperujący rynek specjalistycznego sprzętu Flowst.

Innowacje dzięki zintegrowanym kontrolerom

Kontrolery Flowst to coś więcej niż tylko sprzęt. W połączeniu z naszym niestandardowym oprogramowaniem i Amazon IoT Core, komunikują się one bezbłędnie z głównym systemem. Ta mieszanka technologii stale kontroluje maszyny, dostosowując ich działanie w czasie rzeczywistym.

Submit a project and
get a quote

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania.
Czytaj więcej